| üye girişi | üye ol
   
Skip Navigation Links
Anasayfa
Tarihçe
Tüzük
Yönetim
Temsilcilikler
İletişim
Sendika Haberleri
GENEL KURULUMUZA BEKLERİZ
Paylaş
Değerli Üyelerimiz ve Kamuoyu,
SÖZ-SEN  SAĞLIK SÖZ-SEN sağlık ve Sosyal Hizmet çalışanlarının ekonomik sosyal sorunlarının yanında çocuklarına onurlu bir gelecek bırakmak adına, karanlıkların aydınlığa çıkarma, adalet, iyilik, doğruluk ve samimiyet ilkesiyle yanlışın karşısında doğrunun yanında, sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının değerlerine sahip çıkmak haksızlıklara karşı dimdik durmak için, yol arkadaşları ile  Sağlık ve Sosyal Hizmetler iş kolunda Cumhuriyet şehrinde birlikte meşalesini alevlendirdiğimiz bir sendikadır. 
SÖZ-SEN - SAĞLIK SÖZ-SEN 

SÖZ-SEN SAĞLIK SÖZ-SEN de, ‘’Bir araya gelmek bir başlangıçtır, beraberliği sürdürmek bir ilerleme... Beraber çalışmaksa gerçek başarıdır’’bilinciyle sağlık  ve Sosyal Hizmet çalışanlarının sesi ve sözü olmak için yola çıktık. Değerli sağlık çalışanı arkadaşım senide aramızda görmek isteriz. Siyasi düşünceni, Siyasi fikrini, dini inancını, rengini,filan yere bağlılığını  sendikamızın kapısının önünde bırakmak suretiyle ,Ortak amacımız Hak almak, Hakkımız olanları almak , Ülkemize  ve Bayrağımıza sahip çıkmak için senide aramıza bekliyoruz. SÖZ-SEN’E ÜYE OL –  SÖZ-SEN’E ÜYE YAP. 

Sendikamız 3. Olağan genel kurulumuz yapmak üzere 11.12.2016 tarihinde çoğunluk sağlanmazsa 17.12.2016 tarihinde salt çoğunlukla aynı gündem ve yer olan sendika genel merkezimizde toplanacaktır. 3. Olağan genel kurulumuzda sizleri değerli delege ve üyelerimiz bekleriz. Üyelerimize ve kamuoyuna duyurulur. 15 Kasım 2016.
  

27.11.2016
SÖZ-SEN
tüm hakları saklıdır © 2009
powered by .NET
web tasarım duygu bilişim